Proč právě naše kancelář by měla prodávat Vaši nemovitost?

Máme zkušenosti

Nemovitosti prodáváme od roku 1996. Jsou to stovky úspěšně dokončených případů. Nikde nenajdete ani zmínku negativní reakce. Proč? Nikdy jsme žádného klienta nezklamali, nepodvedli a je na nás spoleh.

Máme svou tvář

Každý obchodní případ začíná nezávaznou schůzkou, kde se osobně poznáme, kde mohu vysvětlit veškeré podrobnosti a otázky o průběhu prodeje. Vy si v klidu rozhodnete, jestli do toho půjdete s námi, nebo ne. 

Máme svou kamennou kancelář

Kdyby se cokoliv stalo a prodej nemovitosti přináší mnohá úskalí, vždy víte, kde nás najdete. Besední dům na Nábřeží SPB 457/30 v Ostravě-Porubě. Telefon zvedáme téměř vždy. Jen když v noci spíme, tak prostě spíme. 

Ctíme pravidla

Vše na čem trváte, jaké hranice a pravidla určíte, pokud se na nich shodneme vzájemně, můžeme je sepsat a stanou se, pro náš případ zákonem.

Známe svou cenu

Mechanismus prodeje nemovitostí je finančně náročný. Přesto víme, kolik co stojí. Nechceme s cenou za naši službu pro Vás nějak čarovat. Cenu znáte předem, při první, osobní schůzce. 

Prodejní cena nemovitosti            Výše provize

do 1 mil.                                                    40.000,- Kč

1 - 1,5 mil.                                                  4 %

1,5 - 2 mil.                                                  3,5 %

nad 2 mil.                                                  3 %

Všechny ceny jsou v četně DPH, jinými slovy, jsou to konečné ceny, bez dalších poplatků. Ve speciálních případech, jako například rozdělování, scelování pozemků, prohlášení vlastníka, rušení či zřizování věcných břemen, geodetické práce a podobně je nutno tyto práce navíc zohlednit v ceně provize. Co vše je v ceně provize a její výši znáte vždy předem. 

Komunikujeme s Vámi

Když nám zavoláte, nezvedne Vám to nějaký automat, neuslyšíte, že Vám příslušný makléř zakázky zavolá později. Když zavoláte, zvedne to makléř a vynasnaží se Vám okamžitě pomoci. Ostatně, vyzkoušejte si to. 603 853 916

Kde všude inzerujeme?

Jedna z mnoha věcí, která má přímý vliv na úspěšnost a rychlost prodeje je webová prezentace prodávaných nemovitostí. Využíváme všechny přední, realitní servery a v současnosti každou námi nabízenou nemovitost zveřejňujeme na 18ti serverech.

www.sreality.cz

www.reality.idnes.cz

www.hyperreality.cz

www.bazos.cz

www.realitymix.centrum.cz

www.dobre-nemovitosti.cz

www.eurobydleni.cz

www.inzerce-realit.com

www.rbreality.cz

www.realhit.cz

www.realingo.cz

www.realitnieso.cz

www.realitnikomora.cz

www.realitypro.eu

www.ulovdomov.cz

www.movit.cz

www.realitysenior.cz

www.rkgroup.cz

Prodáme Vám vše. (jen ne naši makléřku)

Prodej nemovitostí nás prostě baví...